bukáček malý
Synonyma, význam a gramatika
- Slovní druh
- Slovní spojení
- Výslovnost
- /[bʊkaːt͡ʃɛk maliː]/
- Počet písmen
- 11 písmen
- Počet synonym
- 1 synonym
pták z čeledi volavkovitých (Ixobrychus minutus)
Synonyma
1 výrazů ve 1 skupinách
Slovní spojení1+−
- bukač malý
Akce
HádáníEtymologie
Přehled hesla
| Slovo | bukáček malý |
|---|---|
| Slovní druh | Slovní spojení |
| Výslovnost | /[bʊkaːt͡ʃɛk maliː]/ |
| Počet synonym | 1 |
| Počet písmen | 11 |
Časté dotazy
- Jaká jsou synonyma ke slovu bukáček malý?
- bukač malý
- Kolik synonym má slovo bukáček malý?
- Slovo bukáček malý má 1 synonym.
- Jaký je slovní druh slova bukáček malý?
- bukáček malý je slovní spojení.
- Jak se vyslovuje slovo bukáček malý?
- Výslovnost slova bukáček malý: /[bʊkaːt͡ʃɛk maliː]/.