dvě stě
Synonyma, význam a gramatika
- Slovní druh
- Číslovka
- Výslovnost
- /[ˈdvjɛscɛ]/
- Počet písmen
- 6 písmen
- Počet synonym
- 17 synonym
přirozené číslo následující po čísle sto devadesát devět, zapisované arabskými číslicemi 200
Mapa synonym
Slovo dvě stě uprostřed, okolo synonyma a související výrazy — načte se až po kliknutí.
Synonyma
17 výrazů ve 1 skupinách
Akce
Přehled hesla
| Slovo | dvě stě |
|---|---|
| Slovní druh | Číslovka |
| Výslovnost | /[ˈdvjɛscɛ]/ |
| Počet synonym | 17 |
| Počet písmen | 6 |
| Mapa synonym | Interaktivní graf |
Časté dotazy
- Jaká jsou synonyma ke slovu dvě stě?
- další, příští, nadcházející, pozdější, nepřetržitý, následný, po sobě jdoucí, postupný, výsledný, vyplývající, posloupný, nastupující a dalších 5 synonym.
- Kolik synonym má slovo dvě stě?
- Slovo dvě stě má 17 synonym.
- Jaký je slovní druh slova dvě stě?
- dvě stě je číslovka.
- Jak se vyslovuje slovo dvě stě?
- Výslovnost slova dvě stě: /[ˈdvjɛscɛ]/.
Související slova
Lexikální vztahy ze zdrojových dat
- dvěstěkrátSouvisející
- dvoustýSouvisející
- dvoustovkaSouvisející