osvědčit se
Synonyma, význam a gramatika
- Slovní druh
- Sloveso
- Výslovnost
- /[ɔsvjɛt͡ʃɪt sɛ]/
- Počet písmen
- 10 písmen
- Počet synonym
- 8 synonym
prokázat svoje dobré vlastnosti
Mapa synonym
Slovo osvědčit se uprostřed, okolo synonyma a související výrazy — klikněte na kroužek s bílým okrajem pro prozkoumání.
Synonyma
8 výrazů ve 1 skupinách
- dokázat
- ověřit
- ukázat
- ukázat se
- ukázat se jako
- dokazovat
- projevit se
- prokázat
Akce
Přehled hesla
| Slovo | osvědčit se |
|---|---|
| Slovní druh | Sloveso |
| Výslovnost | /[ɔsvjɛt͡ʃɪt sɛ]/ |
| Počet synonym | 8 |
| Počet písmen | 10 |
| Mapa synonym | Interaktivní graf |
Časté dotazy
- Jaká jsou synonyma ke slovu osvědčit se?
- dokázat, ověřit, ukázat, ukázat se, ukázat se jako, dokazovat, projevit se, prokázat
- Kolik synonym má slovo osvědčit se?
- Slovo osvědčit se má 8 synonym.
- Jaký je slovní druh slova osvědčit se?
- osvědčit se je sloveso.
- Jak se vyslovuje slovo osvědčit se?
- Výslovnost slova osvědčit se: /[ɔsvjɛt͡ʃɪt sɛ]/.
Související slova
Lexikální vztahy ze zdrojových dat
- osvědčenýSouvisející
- osvědčeníSouvisející
- osvědčitSouvisející
- svědčitSouvisející