živý plot
Synonyma, význam a gramatika
- Slovní druh
- Slovní spojení
- Počet písmen
- 8 písmen
- Počet synonym
- 5 synonym
plot tvořený řadou keřů rostoucích těsně vedle sebe
Mapa synonym
Slovo živý plot uprostřed, okolo synonyma a související výrazy — načte se až po kliknutí.
Synonyma
5 výrazů ve 1 skupinách
Akce
Přehled hesla
| Slovo | živý plot |
|---|---|
| Slovní druh | Slovní spojení |
| Počet synonym | 5 |
| Počet písmen | 8 |
| Mapa synonym | Interaktivní graf |
Časté dotazy
- Jaká jsou synonyma ke slovu živý plot?
- bariéra, překážka, křoví, ochrana, bariéra, hráz, zeď
- Kolik synonym má slovo živý plot?
- Slovo živý plot má 5 synonym.
- Jaký je slovní druh slova živý plot?
- živý plot je slovní spojení.