ozvat se
Synonyma, význam a gramatika
- Slovní druh
- Sloveso
- Výslovnost
- /[ɔzvatsɛ]/
- Počet písmen
- 7 písmen
- Počet synonym
- 16 synonym
vydat zvuk
Synonyma
16 výrazů ve 2 skupinách
- zaznít
- ceknout
- muknout
- pípnout
- projevit se
- resonovat
- znít
- zareagovat
- ozývat se
- kontaktovat
- navázat kontakt
- spojit se
- zkontaktovat
- odpovídat
- odpovědět
- reagovat
Akce
Přehled hesla
| Slovo | ozvat se |
|---|---|
| Slovní druh | Sloveso |
| Výslovnost | /[ɔzvatsɛ]/ |
| Počet synonym | 16 |
| Počet písmen | 7 |
| Mapa synonym | Interaktivní graf |
Časté dotazy
- Jaká jsou synonyma ke slovu ozvat se?
- zaznít, ozývat se, ceknout, kontaktovat, muknout, navázat kontakt, pípnout, spojit se, projevit se, zkontaktovat, resonovat, odpovídat a dalších 4 synonym.
- Kolik synonym má slovo ozvat se?
- Slovo ozvat se má 16 synonym.
- Jaký je slovní druh slova ozvat se?
- ozvat se je sloveso.
- Jak se vyslovuje slovo ozvat se?
- Výslovnost slova ozvat se: /[ɔzvatsɛ]/.
Související slova
Lexikální vztahy ze zdrojových dat
- ozývat seSouvisející
- odezvaSouvisející
- ozváníSouvisející