přiviň se
Synonyma, význam a gramatika
- Slovní druh
- Sloveso
- Výslovnost
- /[ˈpr̝̊ɪvɪɲ]/
- Počet písmen
- 8 písmen
- Počet synonym
- 39 synonym
druhá osoba čísla jednotného způsobu rozkazovacího času přítomného slovesa přivinout se
Mapa synonym
Slovo přiviň se uprostřed, okolo synonyma a související výrazy — načte se až po kliknutí.
Synonyma
39 výrazů ve 1 skupinách
Akce
Přehled hesla
| Slovo | přiviň se |
|---|---|
| Slovní druh | Sloveso |
| Výslovnost | /[ˈpr̝̊ɪvɪɲ]/ |
| Počet synonym | 39 |
| Počet písmen | 8 |
| Mapa synonym | Interaktivní graf |
Časté dotazy
- Jaká jsou synonyma ke slovu přiviň se?
- literární postava, postava, písmeno, písmo, znak, cifra, figura, obrazec, obrázek, představa, schéma, tvar a dalších 27 synonym.
- Kolik synonym má slovo přiviň se?
- Slovo přiviň se má 39 synonym.
- Jaký je slovní druh slova přiviň se?
- přiviň se je sloveso.
- Jak se vyslovuje slovo přiviň se?
- Výslovnost slova přiviň se: /[ˈpr̝̊ɪvɪɲ]/.